Pozvánka na jednání zastupitelstva MČ P4 14.12.2011 v 13h

07.12.2011 22:30

Dne 14. prosince (středa) v 13:00 bude poslední letošní schůze Zastupitelstva MČ Prahy 4, opět na Nuselské radnici v Táborské ulici.

Vážení vlastníci,

I tentokrát si Vás dovolujeme oslovit s prosbou o vyjádření Vaší podpory a zájmu o dění v našem okolí a na Praze 4.

Jelikož události minulých měsíců spojené s našimi zastupiteli na MČ P4 a kauzami masivních developerských projektů, vzbuzují nemalý zájem jak občanů Prahy 4, tak také pana primátora Svobody a médií,

bylo by velmi potřebné, aby se velká skupina aktivních občanů Prahy 4 opět na tuto schůzi Zastupitelstva dostavila a pomohla otevřít všemi aktivními příspěvky spoluobčanů témata, která otevřeně ukáží zastupitelům, že se na Praze 4 začíná povážlivě nedobře a v klidu žít, protože čím dále tím více radnice nezastupuje a neprezentuje zájmy občanů této největší části Prahy.

Domníváme se, že je žádoucí a důležité, aby si občané Prahy 4 dokázali 4x za rok udělat čas a dostavili se na schůze Zastupitelstva, protože se ukazuje, že na  masovější účast občanů do poloviny roku 2011 nebyli zastupitelé zvyklí a jistě doufají, že mimořádná účast na červnové a zářiové schůzi Zastupitelstva byla výjimkou a nikoli pravidlem. Moc všechny, kterým další vývoj a osud Prahy 4 není lhostejný, prosíme, aby na prosincovou schůzi Zastupitelstva opět přišli.

Velmi děkujeme za přečtení a pochopení, k této výzvě Vám všem osloveným nás vede přesvědčení, že pokud všichni něco málo neuděláme ve prospěch a proměnu komunální politiky, která je nám nejblíže, tak netřeba pak doma u televizních obrazovek nadávat na pochmurně chmurné poměry  v celé naší zemi.

Zkusme udělat nejprve pořádek doma, na Praze 4.

 

s pozdravem

 

David Jandera

předseda výboru SVB

 

—————

Zpět