Práce na stoupačkách a patě objektu: 10.2.2011

01.02.2011 19:42

Hydraulické vyvážení - Harmonogram prací pro bytový objekt Údolní 1174/102

V souvislosti s prováděnou rekonstrukcí hydraulické regulace otopné soustavy, proběhnou ve Vašem objektu nezbytně nutné práce, jejichž cílem je zejména snížení nákladů na vytápění v jednotlivých bytech a taktéž zvýšení uživatelského komfortu bydlení. V níže uvedeném dnu proběhne odstávka tepla po dobu prováděných prací.

 

 

Práce na stoupačkách a patě objektu:

 

10.2.2011

 Důležité: po dobu provádění prací na stoupačkách je nutné zajistit bezproblémový přístup ke všem stoupačkovým armaturám a zcela vyklidit od hořlavých materiálů všechny sklípky, v okolí míst kde bude probíhat svařování plamenem. Po dobu provádění prací Vás též žádáme o úplné vyklizení prádla ze sušáren a prádelen, aby se předešlo jeho možnému poškození. Myslete na to prosím, s dostatečným předstihem.

Po dobu svářecích prací se nesmí ve stejné místnosti nacházet žádné hořlavé látky I. a II. Třídy. Doporučujeme též odklizení nebo adekvátním způsobem účinné zakrytí předmětů, které sice nejsou hořlavé, nicméně při sváření by u nich mohlo dojít k poškození odletujícím žhavým materiálem.

 

 

 

 

 

—————

Zpět